Non-stop linka

2 3337 3337

Provoz nepřerušen.

 

Nenecháme Vás v karanténě bez pomoci.

Řešíme havárie i běžné opravy.

NON-STOP LINKA
2 3337 3337

 

 

Dopis jednatele: Dobrý den, společnost AAA-ZTS, s.r.o., která 25 let odvádí daně v této zemi, Vás vzhledem k mimořádné situaci prosí a nabízí předplacení služby Vám či Vašim blízkým. Prosim podporujte české subjekty. S úctou a přánim lepsich časů Petr Beran, jednatel společnosti. V případě zájmu stačí napsat na voucher@zts.cz.

Záchranná technická služba

Sklenáři, sklenářské práce, sklenář

nonstop havarijní služba, havarijní servis nonstop, Praha, střední Čechy

Využijte našich akčních cen na zasklívání malých ploch. Více informací najdete v ceníku.

Máte rozbité okno, nebo vysklené dveře? Díky naší pojízdné dílně vše zasklíme na místě! Sklenáři Záchranné technické služby poskytují nonstop havarijní servis v Praze a středních Čechách. Sklenáři jsou k dispozici 24 hodin denně.

Naši sklenáři provádějí veškeré sklenářské práce, jako např. zasklívání oken, dveří a výloh, instalaci bezpečnostních skel či izolačních dvojskel. Od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže a servis.

Zkušení sklenáři s několikaletou praxí jsou zárukou dobře a kvalitně odvedené sklenářské práce.

Naši sklenáři nabízejí tyto sklenářské práce:

 • okamžité zasklívání oken, dveří a výloh na místě u zákazníka - pojízdná dílna
 • izolační dvojskla
 • bezpečnostní skla s folií s atestem pro pojišťovny veškeré sklenářské práce v rozsahu od jednoho okna či výlohy až po řešení rozsáhlých havárií (okamžitá asistence při výbuchu plynu)
 • opravy jsou řešeny i s asistencí zámečníků, truhlářů okamžité zasklívání oken, dveří a výloh na místě u zákazníka - pojízdná dílna

NON-STOP LINKA
2 3337 3337

Výhody

 • Jistota

  Se Záchranou technickou službou vždy víte, koho si pouštíte do bytu. Každý z našich servisních techniků před přijetím prochází důkladným ověřením kvalifikace. Absolvuje i psychologické testy.

 • Klid

  Na základě našich letitých zkušeností s havarijní službou nabízíme preventivní prohlídky objektů a následný návrh jejich údržby. Výsledkem je výrazné ušetření nákladů, které jsou spojené s provozem objektu či bytu.

 • Bezpečí

  Kvalita práce je naším hlavním cílem. Předcházíme vzniku škod a ublížení na zdraví. Včasná a kvalitní oprava Vám zajišťuje pocit bezpečí, šetří čas i peníze a hlavně předchází haváriím.

 • Rychle a 24/7

  Na havárie reagujeme rychle a akčně. Přijedeme v nejkratším možném čase. Škody na vašem majetku způsobené havárií budou díky tomu minimální. Naše havarijní služba funguje nonstop.